גמילה / התמכרויות

בקליניקה ניתן לטפל בכל סוגי ההתמכרויות (אלכוהול, סמים והתמכרויות התנהגותיות)

לשתות קפה, לאכול שוקולד, לראות סרטים, לעשות ספורט או לעשן. לכולנו יש הרגלים – חלקם טובים וחלקם רעים, אבל כשההרגל נעשה למנהל של חיינו אנו עלולים לגלות שהתמכרנו. 

הטיפול בהתמכרויות מורכב ממספר תחומי ריפוי. כולם חשובים לשיפור התפקוד ולגמילה מלאה מההתמכרות, החל מהבנה מלאה של המצב ועד למציאת הדרך לצאת ממנו.

בקליניקה מציעים טיפול בכלל סוגי ההתמכרויות, החל מהתמכרויות לאלכוהול וסמים, ועד לטיפול בהתמכרויות התנהגותיות כגון: התמכרויות למין, קניות והימורים.

טיפול תרופתי

במסגרת הטיפולים בקליניקה ניתן טיפול תרופתי מתקדם. כדי להתאים את הטיפול באופן אידיאלי ולמנוע התנגשות בין תרופות שונות משתמש ד”ר מיכאל שפרינץ בידע ובניסיון שרכש בפרמקולוגיה. בנוסף, נבצע במידת הצורך בדיקת DNA, נשלח את הממצאים למעבדה מיוחדת בארה”ב ונתאים טיפול באופן אישי למטופל.

TMS – גרייה מגנטית

במקרים מסוימים נציע למטופל טיפול בגרייה מגנטית (TMS), שיטת טיפול פורצת דרך המבוססת על גירוי אזורים ספציפיים במוח באמצעות יצירת שדה מגנטי. ד”ר שפרינץ מעורב בתחום ה-TMS עוד כשהיה בשלבי מחקר ופיתוח, והוסמך לשימוש במכשיר באוניברסיטת מסטריץ’ בהולנד. 

כיום ד”ר שפרינץ הוא המטפל היחיד בארץ בעל הסמכה לשימוש במכשיר MagVenture, ומבצע טיפול בהתאמה אישית מלאה למטופל. 

עוד בנושא

גמילה / התמכרויות

בקליניקה ניתן לטפל בכל סוגי ההתמכרויות (אלכוהול, סמים והתמכרויות התנהגותיות) לשתות קפה, לאכול שוקולד, לראות סרטים, לעשות ספורט או לעשן. לכולנו יש הרגלים – חלקם

קרא עוד »

מחלות נפשיות

הטיפול במחלות נפשיות בקליניקה נעשה מתוך הקשבה מלאה והתחשבות ובניית תוכנית טיפולים אופטימלית עבורו. נבצע הערכה רחבה של מצבו של הפונה בכל הקשור לסימפטומים, השפעתם

קרא עוד »

TMS

גרייה מגנטית היא שיטת טיפול פורצת דרך בטיפול במחלות נפשיות. פעילות המוח מבוססת על פעילות חשמלית ותגובות כימיות. טיפול תרופתי נועד לווסת ולשפר פעילות מוחית

קרא עוד »